Home / Destek Kadromuz

Yerli ve yabancı profesör, doçent, doktor ve uzman hocaları ‘misafir’ hoca olarak tüm Franchise’larımıza yıl içinde destek vereceklerdir.
Misafir hocalarımızın dışında kadromuzdaki tam zamanlı olarak yer alan bazı uzman isimler:
Dr. Murat Artıran, Akademisyen, Klinik Psikolog, Süpervizör, Rasyonel Duygucu & Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitmeni, Oyun Terapisi Eğitmeni, Çocuk Ergen ve Genç Yetişkin Motivasyon ve Davranış Eğitmeni
PDR alanında 25 yıllık alan tecrübesi ile Aile ve Çift Terapisti, Psikolojik Danışman, Aile danışmanı, Grup Terapisti, Süpervizör, Ergen Psikoloğu, Terakki Vakıf Okulları eski Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık uzmanı Uzm. Psikolojik Danışman H. Mehmet Artıran
Uzm. Klinik Psikolog Merve Cansu Çavuş, otizm, öğrenme güçlüğü uzmanı, çocuk ve ergen psikoloğu, bilinçli farkındalık ve çocuklarda meditasyon uygulayıcısı.
Uzm. Klinik Psikolog ve Özel Okul Rehberlik Bölümü Yöneticisi uzmanı Günseli Aşar.
Misafir öğretim üyeleri ve danışmanlar Dr. Kristene Doyle, Albert Ellis Enstitüsü Direktörü, Rasyonel Duygucu Davranışçı Terapi Eğitmeni/ Prof. Raymond Digiuseppe, RDDT & BDT süpervizörü, bilimsel yayınlar uzmanı. Misafir öğretim üyesi ve danışman Dr. Martin Turner, danışman, motivasyon, spor psikolojisi, iş dünyası ve okul ortamlarında önleyici uygulamalar süpervizörü.